Loading...
Virtuali Realybė 360°
Nes jie vis prašė DAR
Virtuali Realybė - kas tai?

Virtuali Realybė (arba trumpiau VR360) yra specialus vaizdo formatas, leidžiantis žiūrovui pilnai dalyvauti veiksme. Tai pasiekiama visiškai jį panardinant į rodomą vaizdą - jam atiduodama galimybė dairytis aplink ar priartinti sudominusias detales.

Itin įtraukianti

Iš pabandžiusių pirmą kartą - ne mažiau nei didelis WOW. Žiūrovo patirtis yra tokia unikali ir iki šiol nematyta, jog galite būti tikri - susižavėjimu jis dalinsis dar ilgai po pačio potyrio.

Istorija pilnai

Sako paveiksliukas vertas tūkstančio žodžių. Na, tada VR360 yra vertas tūkstančio paveiksliukų. Kokia bebūtų Jūsų siunčiama žinutė - joje atveriama viskas, kas iki šiol buvo paslėpta, leidžiant žiūrovui aplinkoje matyti VISKĄ.

Čia ilgam

VR360 VIDEO formatas populiarėja valandomis ir pradeda dominuoti kaip itin efektyvus kanalas informacijos sklaidai. Įtakingos komunikacijos sričių organizacijos neabejotinai įvardina jį kaip formatą ateities reklamai ir komunikacijai.

Lengvai prieinamas

Formatas jau yra pilnai palaikomas tokių informacijos sklaidos gigantų kaip YouTube ar Facebook. Visi naujai išleidžiami mobilūs įrenginiai šį formatą taipogi palaiko kaip standartą - tad jis jau šiandien yra pasiekiamas BET KURIAM vartotojui.
PAJUSKITE!
Tai - pirmasis pilnai kompiuterine grafika kurtas VR360 klipas Baltijos šalyse. Vos pradėję žiūrėti - pasidairykite aplink naudodami pelę.
Būdai patirti.

Turinio peržiūrėjimas PC ar MAC kompiuteriu veikia be priekaištų - tačiau gan nesudėtingi įrenginiai (headsets) jau skinasi kelią į vartotojo namus. Su šiais įrenginiais VR360 patirtis yra visiškai įtikinanti ir atitinkanti realų gyvo žmogaus matomą vaizdą. Gluk Media tiek kuria VR360 turinį, tiek turi visą įrangą jo demonstravimui - tad galite būti tikri, jog jus visada pasieks tik patys naujausi techniniai sprendimai ir konsultacijos.

Būdai kurti.

Gluk Media nėrė į VR360 nuo pat šio formato aušros - tad šiandien išdidžiai teigiame būdami šios srities ekspertais, kokia forma jis bebūtų kurimas. Nuo kūrybinės idėjos ir jos režisavimo iki paskutinių postprodukcijos potepių - rezultatą gausite iš vienų rankų.

Paprasčiausios sukurti - tačiau ne mažiau efektingos - VR360 foto nuotraukos yra tobula technologija kai reikia apžvelgi didesnį kiekį taškų ar sukurti virtualų lokacijos nuotraukų turą.
Žiūrovo panardinimas į VR360 vaizdą yra puiki galimybė leisti jam sudalyvauti veiksme. Gluk Media naudoja technologiškai pažangiausią VR360 kamerą visame Rytų Europos regione - leidžiančią pasiekti iki 20k rezoliuciją ir galinčią filmuoti uždarose erdvėse, tokiose kaip interjerai ar...naikintuvo kabina!
VR360 atvėrė visiškai naujus vartus kompiuterinės grafikos panaudojimui - šiandien galime leisti vartotojui dalyvauti erdvėse, kuriose kitu būdu fiziškai pabuvoti nėra galimybės. Šiame pavyzdyje kliento užklausą parodyti banknotų rūšiavimo mašinos vidinius veikimo principus mes pavertėme interaktyviu nuotykiu!
Kaip ir įprastoje vaizdo gamyboje - nuotraukos, filmuota medžiaga ir kompiuterinė grafika gali būti komponuojama kartu. Ši forma leidžia itin paveikiai pateikti papildomą informciją, atvaizduoti istorines rekonstrukcijas ,,uždėtas" ant realaus vaizdo ir t.t.

Sudomino?

Duokite mum žinią ir galite būti tikri - pasirodysime pas jus su demonstracija gyvai, apsikeisime idėjomis, o po to - nuveiksime visa, kas reikalinga, kad paversti tai realybe.

+370 656 53000
Aukštyn